Menü

İptal ve İade Şartları

Web sitesimiz üzerinden satın almış olduğunuz her türlü hizmet ve ürünler için rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. 

Web sitesimiz üzerinden satın alınan uçak biletlerinde iptal, iade ve değişiklik ceza bedeli, rezervasyon sırasında belirtilen havayolu iptal ve değişiklik kurallarına göre uygulanacaktır. Havayollarının iptal ve değişiklik şartlarında farklı uygulamalar başlatması halinde bu güncel uygulamaya göre işlem yapılacaktır. İadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece biletin satın alınması için kullanılan kredi kartına yapılır. Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmeyecektir. 

Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz vize hizmetlerinde rezervasyon sırasında belirtilen Gerekli Bilgiler ve Uyarılar dikkate alınarak iptal ve iade şartları uygulanır. Kullanıcı/Ziyaretçi vize başvurusu yapılmadan işlemini iptal etmek isterse, tarafımıza yazılı talep sunma şartı ile varsa oluşan kur farkı, işlem ve hizmet zararları düşülerek iade işlemi yapılır.

Web sitesimiz üzerinden satın almış olduğunuz diğer her türlü hizmet ve ürünler için rezervasyon sırasında kabul edilen hizmet sözleşmesinde belirtilen iptal, değişiklik ve iade şartlarına göre yapılır. Mesafeli satış sözleşmesi gönderilen elektronik bilgilere ilişkin Kullanıcı/Ziyaretçi onayı elektronik olarak imzalanmaktadır. AYATOUR.COM.TR’ un, kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Bu kapsamda gönderilen link e-posta ile gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve  alındığı varsayılır.